چند وقتیه که خیلی درگیر ترم اخر و  فارق التحصیلی و خوندن برای مقطع ارشد بودم 

تقریبا دوماه برای امتحانات پایان ترمم وقت گذاشتم (صرفا جهت اینکه ترم اخری معدلم داغون نشه) و دوماهی تمام وقت هر روزمو گذاشتم روی کنکور  ( وقت تلف شده ) با اون که نسبت به بقیه دوستان زمان کمتری و گذاشتم ولی همین زمان اندک هم برای من زیاده

الان درست روز قبل از کنکورم و تقریبا خوندن همه چیز متوقف شده :) 

ولی بزارین یک بررسی کنم ببینم تو این مدت غیر از پول چ چیز های دیگری و از دست دادم؟

* علاقه ی من به بحث توسعه تکنولوژی و مدیریت کسب و کار ( چقدر بی ربط) ( خب دیگه علاقه ست کاریش نمیتونم بکنم ) تو این مدت تقریبا از این دو حوزه به کلی دور بودم. احساس لذتی که از خوندن مطالب این موضوعات داشت و کاملا از دست دادم و تقریبا هر ایده تکنولوژیکی که بودو  تو ذهنم موکول کردم به آینده !!

* اموزش هایی که دنبالشون میکردم و زمینه ی رشد فردی من و رقم میزد و از دست دادم !!!

* تکمیل مهارت زبان انگلیسیم تو این مدت خیلی کم شد و تقریبا هیچی روش وقت نمیذاشتم!!!

* ایده ی سخت افزاری جدیدمو کلا ساختشو گذاشتم کنار!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

* از وب سایت استاد مجازیم ( اقای شعبانعلی ) که تابحال یکبار هم ایشونو از نزدیک ندیدم و همچنین اطلاعاتمو مدیون ایشونم به دور بودم !!!

*.

فکر کنم بسه دیگه

حواسم نبود به ازای بدست اوردن یک مدرک بالاتر دارم چه چیز هایی و از دست میدم ، طبیعتا در مقطع ارشد برای من فرش قرمز پهن نکردن و قطعا من با رفتن به مقطع ارشد سواد بالاتر و یا موقعیت بالاتری در کارم بدست نمی آوردم پس چرا اینهمه پا فشاری برای هیچی؟

چرا ما تو زندگی گاهی پای موضوعات گاها در عرف اجتماعیمون "اجباری" وقتمونو میذاریم ؟؟؟؟

چرا ما هیچ توازنی بین چیزی که بدست میاریم با چیزی که از دست میدیم نداریم ؟؟؟؟ 

این عوامل چقدر تاثیر گذاره: *زور پدر و مادر یا حتی همسر؟  *تحمیل های اجتماعی؟؟  *تاثیر جو محیط؟

واقعا کدوم از اینا باعث این مساله شده ؟

چیزی که مهمه اینه که ما در این بین چیز هایی و ازدست میدیم که گاهی اصلا ارزششو نداره 

من یک جمله تو زندگی برا خودم دارم اونم اینه که : همیشه جوری زندگی کن که وقتی تو 60 سالگی برگشتی گذشتتو رو دیدی کمتر حسرت بخوری

اگه این کنکور و همینطور ارشد برام خروجی مناسبی نداشته باشه قطعا تو 60 سالگیم حسرت این دوماه و میخورم 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

عشق ابدي معماری دوره صفوی و قاجار John just technology کابین دوش/ دور دوشی/کابین دوش شیشه ی زندگی من سایه مرگ لباس 95 , لباس 2016 حاج قاسم سلیمانی خودروکارکرده